TaxEdit Luyten CZ, s.r.o.
 
Novinky
Školení 2017 : 31.10.2017
Vypsány termíny školení v prvním a druhém prosincovém týdnu.
Verze 3.10.0.100 : 4.1.2017
Ke stažení je instalace verze 3.10 s DSIL a DzNEM. Verze se zatím nenabízí v automatické aktualizaci.
Verze 3.9.0.101 : 21.1.2016
Plošně se všem uživatelům v aktualizaci nabízí verze 3.9.0.101
TaxEdit 3.9 : 5.1.2016
Ke stažení verze TaxEdit 3.9 pro sezonu 2015/2016
Starší...   
Aktualizace 2017/2018
Meziroční aktualizace TaxEdit

Aktualizace 2017/2018

Vážení obchodní partneři,

jako každý rok Vám posíláme zálohovou fakturu na aktualizaci programu TaxEdit na sezónu 2017/2018, ve které bude inovace programu a šablony platné pro novou daňovou sezónu. Pokud si aktualizaci objednáte (stačí zaplatit tuto zálohu), dostanete na přelomu roku aplikaci TaxEdit již ve verzi 3.11.
TaxEdit verze 3.11 pro sezónu 2017/2018 se bude uživatelům nabízet ke stažení v internetové aktualizaci již v prosinci 2017. Pokud jste si požádali o zasílání CD, samozřejmě je dostanete, ale až v lednu 2018.

Sleva při upgrade, Doporuč a získej

Ceny TaxEditu se pro letošní rok nemění, naopak dále se zvyšují Vaše věrnostní slevy. V ceníku pro sezónu 2017/2018 se změnily pouze položky za individuální zakázkové práce. Ještě výhodnější jsou ale letos individuální nabídky na rozšíření licence zároveň se zakoupením předplatného na další rok. Svou individuální nabídku naleznete v dalším bodu.

Jako v předchozích letech, z ceny upgrade můžete ušetřit až 90 %. Za získání nového zákazníka poskytujeme totiž stávajícímu uživateli TaxEditu jednorázovou slevu na upgrade na rok 2017/2018 ve výši ceny, kterou za produkt zaplatí nový zákazník. A to za těchto podmínek:

  • Nový uživatel uvede Vás a Vaše zákaznické číslo jako referenci při objednávce.

  • Sleva je až do výše 90 % Vašeho předplatného/upgrade.

Slevu poskytneme po uhrazení nákupu sw novým uživatelem při nejbližší Vaší další platbě – například předplatné na další období nebo rozšíření licence.

Individuální nabídka

Svou individuální nabídku se sníženými cenami uvidíte po přihlášení.

Zákaznické číslo:

Školení uživatelů

Abyste mohli co nejlépe využít funkce, které TaxEdit nabízí, a kterých je dnes opravdu mnoho, nabízíme školení uživatelů vypsaná na začátek prosince. Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem, nejlépe ale na zabezpečené části wwww stránek v sekci Školení. Jak na přihlášení z TaxEdituStránka Správa údajů o uživateli, objednávky služeb a další funkce vyžadují autorizované přihlášení.
Informace potřebné k přihlášení (Uživatelské číslo i aktivační klíč) najdete v TaxEditu v okně O programu (Nápověda/O programu):

Ve spuštěném TaxEditu vyvolejte volbu Nápověda/O programu.... Zobrazí se dialogové okno jako na obrázku níže. Nyní máte dvě možnosti. Buď v dialogovém okně klikněte na odkaz Správa uživatelských informací u společnosti Luyten CZ.

Nebo na stránce www.taxedit.cz/users použijte zákaznické číslo (zde červeně zvýrazněné) a jako heslo aktivační klíč (zde zeleně zvýrazněný).


Přihlásit na školení se ovšem můžete i telefonicky na telefonním čísle technické podpory 548 210 607 nebo e-mailem na skoleni@luyten.cz. Všechny přihlášky budou potvrzeny e mailem s rekapitulací termínu, místa a programu školení.

Tradičně vypisujeme termíny dvou úrovní pokročilosti:

  • školení pro začínající uživatele 2017, kde vysvětlujeme základní principy efektivního používaní programu. Probereme nejčastější dotazy na lince technické podpory i nejběžnější chyby při práci s programem.

  • školení pro pokročilé 2017 předpokládá znalost základů a více se soustředí na pokročilejší funkce programu, importy dat, elektronické podání a Kontrolní hlášení k DPH.

Ve zbývajícím čase bude u obou typů školení prostor pro diskusi s autory programu a seznámení s novinkami pro rok 2018 – verzí programu 3.11. Pokud máte zájem, přihlaste se prosím co nejdříve, nenaplněné termíny mohou být přesunuty nebo zrušeny. Rádi uspořádáme školení i v jiné lokalitě, pokud se například dokážete domluvit s kolegy z regionu…


Školení pro začátečníky (dopoledne)
i pokročilejší (odpoledne)

Praha

středa 6. a čtvrtek 7. prosince

Školení pro začátečníky (dopoledne)
i pokročilejší (odpoledne)

Brno

úterky 5. a 12. a ve čtvrtek 14. prosince

Pro uživatele placených verzí je účast na školení zdarma, máte-li např. nové zaměstnance, neváhejte je na jeden den (půlden) vyslat. Trvalá četnost „základních" dotazů na lince technické podpory ukazuje, že mnoho uživatelů zná jen část nejužitečnějších funkcí programu, které šetří práci s vyplňováním a kontrolou formulářů přiznání. Neznalost detailů, ale i základních principů, pak vede ke značně neefektivnímu používání programu.Copyright © 1997-2017 Luyten CZ, s. r. o.