TaxEdit Luyten CZ, s.r.o.
 
Novinky
Školení 2019 : 04.06.2019
Vypsán termín školení v červnu 2019 v Brně.
TaxEdit 3.12 : 28.03.2019
Ke stažení je instalace verze 3.12.0.101 s přístupem do D.I.S.
TaxEdit 3.12 : 02.01.2019
Ke stažení je instalace verze 3.12.0.100. Verze se nabízí v automatické aktualizaci.
Školení 2018 : 08.11.2018
Vypsány termíny školení v Praze a Brně.
Starší...   
FAQ (otázky/odpovědi)

Téma:    Prohledávat:     Najít text: 

 Strohý výpis       

Téma Aktivace:


Při aktivaci mi TaxEdit píše NoUser - chybné zákanické číslo. Proč?
Zadali jste patrně chybné zákaznické číslo. Nejčastěji se stává, že uživatelé místo zákaznického čísla zadávají při aktivaci Klíč CD. Hledejte své zákaznické číslo na libovolné faktuře, nebo na každém adresním štítku vlevo vedle jména firmy nebo osoby. Pokud nenajdete, nebo si nejste jisti, kontaktujte expediční oddělení nebo technickou podporu.
Jak postupovat při rozšíření verze/licence TaxEditu?
Při rozšíření/změně verze je nutné provést novou aktivaci, která nevyčerpá další licenci. Spusťte TaxEdit, z menu vyberte Nápověda -> O programu, stiskněte tlačítko Deaktivovat, zatrhněte Aktivovat TaxEdit v jiné verzi, stiskněte tlačítko Následující, a zvolte způsob aktivace (pokud máte počítač na inernetu, zvolte Aktivovat TaxEdit přes internet), dokončete Aktivaci (více v sekci Podpora/Aktivace).
Kde najdu zákaznické číslo?
Zákaznické číslo je napsáno na obalu instalačního CD na štítku s Vaší adresou. Je uvedeno také na fakturách za program. Pokud už máte TaxEdit aktivován, najdete zákaznické číslo také v programu - vybete nabídku Nápověda -> O programu. Vaše zákaznické číslo se nachází vedle textu "Oprávněný uživatel č.".
Kde najdu aktivační klíč?
Aktivační klíč, se kterým byl program na počítači aktivován, je zobrazen v dialogovém okně Nápověda -> O programu. Pokud je program v režimu DEMOVERZE, je zde místo klíče tlačítko Aktivovat, kterým spustíte Průvodce aktivací.
Jak postupovat při aktivaci se dozvíte více v sekci Podpora/Aktivace.


Pokud jste nenalezli řešení svého problému v Otázkách a Odpovědích, pište na taxedit@luyten.cz, nebo volejte linku technické podpory 548 210 607.
© 1997-2019 Luyten CZ, s. r. o.